HUDOBNÉ SKUPINY - POP, FOLK, COUNTRY

KOLLÁROVCI

201709191430540.index

Na trhu úspešne pôsobia už od roku 1997 a svojím goralským temperamentom si získavajú priazeň mnohých fanúšikov. Nosným pilierom ich repertoáru je slovenská ľudová pieseň, ktorá vďaka Kollárovcom dostáva nový šat, príjemný aj pre tých, ktorí tento žáner nikdy nevyhľadávali. V ich podaní si môžete tiež vypočuť skladby z klasickej či populárnej hudby, no nechýbajú ani vlastné piesne, ktoré sú publikované na piatich CD - albumoch. Ročne absolvujú množstvo koncertov a vystúpení. Zoskúpenie kapely tvoria piati členovia, z toho traja bratia Kollárovci. Pestré je aj nástrojové obsadenie: husle, soprán saxofón, cimbal, akordeón, kontrabas, bicie.

KONTAKT:
Kollárovci
ved.: PhDr. Tomáš Kollár (0908 364 075)
mail:managerkollarovci@gmail.com
web: www.kollarovci.sk

SEVERKA

Hudobníci z country skupiny Severka v zložení Peter Bradáč, Ján Gondkovský, Rudolf Ondič, Miroslav Bukovina, Martin Bukovina a Jozef Becvař spolu fungujú od roku 2008. Severka je zaujímavá aj tým, že na rozdiel od iných kapiel - šestica hudobníkov využíva rôzne hudobné nástroje, od gitár cez bicie až po harmoniku, flautu, mandolínu, husle či klávesy.

KONTAKT:
Country skupina SEVERKA
ved.: Peter Bradač (0905 522 728)
mail: bradacpeto@gmail.com

 

 

 

HUDOBNÁ SKUPINA SONUS

Tím profesionálov s medzinárodnými skúsenosťami, o čom svedčia aj doterajšie odohrané plesy, oslavy a svadby.
Marcela Petriľaková - spev
Ján Sivuľka - klávesové nástroje
Ondrej Kozák - gitary
Ladislav Fabian - bicie nástroje

KONTAKT:
Kapela SONUS
ved.: PaedDr. Ján Sivuľka (0903 675 216)
mail: jano@kapelasonus.sk
web: www.kapelasonus.sk

 

HUDOBNÁ SKUPINA INDEX

Skupina INDEX zo Starej Ľubovne hrá v zložení Štefan Matoľák a Miroslav Neupaer od roku 2003. Vznikla z členov skupiny INDEX z Chmeľnice a SLZA (Matoľákovci) z Kamienky.

KONTAKT:
Hudobná skupina INDEX
ved.: Miroslav Neupaver (0918 825 400)
e-mail: index.miro@gmail.com
web: www.skupinaindex.sk

HUDOBNÁ SKUINA MEDIUM

Skupina MEDIUM z Čirča, prvýkrát verejne vystúpila dňa 7. 7. 2007 na Vislanke, odkiaľ pochádza aj Lukáš Rabík, zakladateľ kapely Médium, spolu s Martinom Čerkalom a Michalom Čerkalom. V krátkom čase sa zostava kapely menila. Aktuálne kapela funguje už 7 rokov v zložení Lukáš Rabik - klávesy, spev, Miroslav Miko - klávesy, spev, Peter Krompaščik - bicie. Kapela vydala 5 CD nosičov, väčšina piesní na CD je autorských, ktoré komponuje Ján Krompaščik. Repertoár kapely sa skladá najmä z rusínskych, ale aj šarišských, slovenských a samozrejme známych svadobných moderných piesní.

KONTAKT:
Hudobná skupina MÉDIUM
ved.: Miroslav Miko (0915 522 735)
mail: mirkopa50@gmail.com
web: www.kapelamedium.sk

HUDOBNÁ SKUPINA ROLLAND


Skupina hráva najmä svadby a bály v zložení: Miroslav Gernat, Luboš Didik, Anton Miko, Ladislav Šima.

KONTAKT:
Hudobná skupina ROLLAND
ved.: Miroslav Gernat (0907 947 460)
mail: miro.gernat@gmail.com

HUDOBNÁ SKUPINA JUNIOR

Prvé tóny hudobnej skupiny JUNIOR z Kamienky začali znieť už v roku 1995. O necelý rok sa ocitli po prvýkrát na javiskách, kde odohrali prvé ľudové zábavy a svadby. V priebehu nasledujúcich aktívnych rokov odohrali množstvo zábav, svadieb, osláv, či plesov. Vyhľadávajú ľudové piesne prevažne z rodnej obce a okolia a oprašujú ich krásne melódie a texty.

KONTAKT:
Hudobná skupina JUNIOR
ved.: Martin Obertan (0908 318 697)
mail: obertan@mkem.sk
web: www.kapelajunior.sk

HUDOBNÁ SKUPINA SOUL

Hudbe sa aktívne venujú od roku 2000. Kapela SOUL doposiaľ vydala 2 albumy. Hrávajú ľudové aj moderné piesne, repete, country či dokonca novinky zo sveta hudby.

KONTAKT:
HUDOBNÁ SKUPINA SOUL
ved.: Jozef Guľaš (0915 962 865)
mail: branno@centrum.sk
web: www.kapelasoul.sk


Nastavenia cookies